dom z drewna

Domy z drewna

Trwałe, zdrowe i ekologiczne domy z drewna.

Domy drewniane cenione są za piękno i naturalny klimat. Nowoczesne metody obróbki i impregnacji drewna sprawiają, iż jest ono stosowane jako materiał do budowy różnych konstrukcji. Duże znaczenie ma również fakt, że drewno jest materiałem przyjaznym dla człowieka i środowiska naturalnego.

Rodzaje elementów do domów drewnianych.

Budowle z drewna zyskują coraz większe grono zwolenników. Wychodząc naprzeciw potrzebom oferujemy elementy drewniane do domów mieszkalnych, domków letniskowych, altanek, domków dla dzieci, placów zabaw itp. Solidnie i z precyzją wykonujemy:

  • belki konstrukcyjne, filary,
  • balkony, schody drewniane,
  • poręcze, barierki, okiennice,
  • tarasy, podłogi drewniane,
  • elementy ozdobne do architektury ogrodowej.

Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tartacznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Szczególnie polecamy nasze flagowe wyroby: palety oraz więźbę dachową.

Usługi transportowe

Zakład Tartaczny Kapka świadczy usługi transportowe głównie na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i małopolskiego. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przez klientów z innych części Polski - prosimy o kontakt. Zamówienia w bardziej odległe miejsca uzgadniamy indywidualnie drogą telefoniczną lub e-mail.

©2024 Zakład Tartaczny Kapka,   Polityka prywatności >

Projekt i wykonanie: Net Partners