Tartak Kapka
o firmie

O firmie

W branży drzewnej od 1990 roku.

Tartak Kapka istnieje na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją palet, więźby dachowej, tarcicy budowlanej, podkładów kolejowych oraz domów z drewna. Stawiamy na rozwój i innowacje. W 2017 roku zamontowaliśmy specjalistyczną linię do przetarcia drewna. Nowoczesny system zapewnia wysoką jakość produktów oraz przyspiesza czas realizacji zamówień.

Jako nieliczni wśród tartaków proponujemy domy z drewna. We współpracy z zaprzyjaźnioną ekipą budowlaną wykonujemy drewniane domki letniskowe oraz całoroczne domy z bala.

Dbamy o wygodę klientów. Nasz zakład tartaczny dysponuje bazą transportową z możliwością rozładunku materiału na terenie całego kraju.

Specjalistyczne usługi w tartaku.

Produkcja wyrobów z drewna to nasza domena. Poza tym oferujemy także:

  • usługowe przetarcie drewna,
  • impregnację zanurzeniową drewna, potwierdzoną certyfikatem uzyskanym u producenta.

Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, zdobyliśmy uznanie wielu klientów indywidualnych oraz dużych firm z branży meblarskiej oraz budowlanej. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Usługi transportowe

Zakład Tartaczny Kapka świadczy usługi transportowe głównie na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i małopolskiego. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przez klientów z innych części Polski - prosimy o kontakt. Zamówienia w bardziej odległe miejsca uzgadniamy indywidualnie drogą telefoniczną lub e-mail.

©2024 Zakład Tartaczny Kapka,   Polityka prywatności >

Projekt i wykonanie: Net Partners