palety

Palety

Producent palet nietypowych, przemysłowych i jednorazowych.

Jako doświadczony producent palet jesteśmy w stanie realizować najbardziej nietypowe zamówienia. W naszej ofercie znajdują się:

  • palety niestandardowe według specyfikacji klienta,
  • palety jednorazowe stosowane do wysyłek jednorazowych,
  • elementy palet,
  • skrzyniopalety,
  • palety pionowe

Solidne i wytrzymałe palety EUR.

Paleta EUR to najpopularniejsza drewniana paleta w Europie. Oznacza się ją za pomocą okrągłego znaku z napisem EUR w środku. Wymiary konstrukcyjne europalety: 1200 x 800 x 144 mm określa norma europejska. Dzięki temu palety EUR używane są w wielu systemach magazynowych. Standaryzacja umożliwiła także ujednolicenie przestrzeni w samochodach ciężarowych i kontenerach morskich. Palety EUR cechują się wytrzymałością i wysoką ładownością. Zaprojektowane są tak, aby można było łatwo podnosić je za pomocą wózków widłowych. Ten typ palet uważany jest za optymalne rozwiązanie dla transportu i przechowywania towarów.

Europalety z naszego zakładu tartacznego wyróżnia jakość i konkurencyjna cena. Od lat cieszą się ogromnym powodzeniem klientów z całego kraju.

Cechy charakterystyczne palet z drewna.

Palety to uniesione platformy z drewna. Stanowią sztywne podłoże, na którym można układać i transportować różne towary. Dzięki swojej użyteczności wykorzystywane są niemal we wszystkich sektorach gospodarki. Ekologiczne i wygodne w manewrowaniu ułatwiają przewóz i magazynowanie produktów.
Tartak Kapka oferuje wysokiej jakości palety drewniane do różnych zastosowań. Wykonujemy produkty o wymiarach standardowych (EUR) oraz nietypowe palety na indywidualne zamówienie klienta.

Inne zastosowania palet drewnianych.

Palety wykorzystywane są nie tylko w logistyce. Dzięki swoim zaletom i ludzkiej kreatywności znalazły jeszcze inne zastosowania. Naturalny materiał, stabilność oraz łatwa dostępność sprawiły, że wykonuje się z nich:

  • meble ogrodowe,
  • kwietniki i kompostowniki,
  • siedziska i ramy łóżek,
  • podesty i ogrodzenia.

Usługi transportowe

Zakład Tartaczny Kapka świadczy usługi transportowe głównie na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i małopolskiego. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przez klientów z innych części Polski - prosimy o kontakt. Zamówienia w bardziej odległe miejsca uzgadniamy indywidualnie drogą telefoniczną lub e-mail.

©2024 Zakład Tartaczny Kapka,   Polityka prywatności >

Projekt i wykonanie: Net Partners