więźba dachowa

Więźba dachowa

Solidna więźba dachowa w dobrej cenie.

Wykonujemy więźby dachowe na zamówienie do każdego rodzaju konstrukcji. Oferujemy kompletne zestawy: krokwie, łaty, murłaty, kontrłaty i pozostałe elementy. Jako producent więźby dachowej mamy kontrolę nad każdym etapem wytwarzania. Od pozyskania najwyższej jakości surowca po produkt końcowy. Dbamy między innymi o skuteczną impregnację drewna. Stosujemy profesjonalną metodę zanurzeniową. Wykorzystywany przez nas impregnat:

  • zabezpiecza drewno przed pleśnią i grzybami,
  • chroni przed owadami,
  • zmniejsza reakcję drewna na ogień (zabezpieczenie przeciwogniowe).

Transport i profesjonalny montaż więźby dachowej.

Konstrukcja dachowa to jeden z najważniejszych elementów każdego obiektu. Zasadnicze znaczenie ma zastosowany materiał oraz jakość wykonania dachu. Zdajemy sobie sprawę z wagi problemu, dlatego oprócz wysokiej klasy więźby dachowej oferujemy usługi dodatkowe. Przyśpieszą i ułatwią one Państwu prace przy budowie tej ważnej konstrukcji. Dysponujemy własną bazą transportową, która umożliwia dowóz i rozładunek drewna na terenie całego kraju. Pomagamy również w wyborze rzetelnych wykonawców. Współpracujemy z Grupą Dekarską Biłgoraj oraz kilkoma innymi, sprawdzonymi ekipami. Wspólnie wykonaliśmy setki dachów i zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny dachu.

Usługi transportowe

Zakład Tartaczny Kapka świadczy usługi transportowe głównie na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i małopolskiego. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przez klientów z innych części Polski - prosimy o kontakt. Zamówienia w bardziej odległe miejsca uzgadniamy indywidualnie drogą telefoniczną lub e-mail.

©2024 Zakład Tartaczny Kapka,   Polityka prywatności >

Projekt i wykonanie: Net Partners